LAKIERNIK SAMOCHODOWY (Ruda Śląska)
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Kanclerz Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów, lakierowaniem oraz kontrolą jakości lakierowanych elementów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego
  • Gruntowna znajomość technologii napraw lakierniczych
  • Umiejętność doboru lakierów samochodowych
  • Wysoka kultura techniczna i estetyczna w realizacji zadań
  • Dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
  • Silne zorientowanie na Klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Praca Ruda Śląska
  • Rzeczoznawca samochodowy Ruda Śląska
  • Lakiernik Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570