Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Gliwice
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
HETMAN
20. 4. 2024

SPÓŁKA zatrudni pracownika na stanowisko kwalifikowany pracownik ochrony
Miejsce pracy: Gliwice (obiekt administracji publicznej )
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia - BUDYNEK ADMINISTRACYJNY.
Zakres obowiązków:
- ochrona obiektów ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ.
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania: Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony (warunek konieczny) Mile widziane doświadczenie w branży ochrony, Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane, Niekaralność. Sumienność w wykonywaniu obowiązków, Zatrudniamy również na zastępstwo zgodnie art. 738 K.c. i wyrokiem SN z dnia 26 listopada 1998 r., I PKN 458/98.
Kontakt poprzez formularz lub telefonicznie na nr: 783 003 214

  • Praca Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Technik ochrony środowiska Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony danych Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963