Kwalifikowany Pracownik Ochrony
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
TIME SECURITY Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Time Security, firma ochroniarska z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY w regionie: ZABRZE (śląskie)

Obowiązki

- ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem
- regularne dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych
- prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie
- służba w zakresie 12-godzinnym

Wymagania

- wymagany POF-wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
- pełna dyspozycyjność podczas wykonywania obowiązków służbowych
- niekaralność - warunek niezbędny
- rzetelność, sumienność, zaangażowani

Oferujemy

- gwarancję zatrudnienia w oparciu o umowę
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (także w oparciu o finansowanie kursów i szkoleń)
- dobrą, przyjazną atmosferę w zespole
- pełne umundurowanie
- merytoryczne i praktyczne wsparcie kierownika
- wynagrodzenie zawsze na czas

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku, pod numerem 535-505-149 (od 8:30 do 14:00)

  • Praca Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Technik ochrony środowiska Zabrze
  • Specjalista ds. ochrony danych Zabrze
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179