Pracownik produkcji- bez doświadczenia- Gliwice
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Job Impulse
17. 4. 2024

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.
Aktualnie dla naszego klienta prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: pracownik produkcji.
Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Ciebie na szkoleniu!
Praca od zaraz | Pracownik produkcji | Wolne weekendy
Miejsce pracy: Gliwice
Twoje zadania: Obróbka druków wielkoformatowych Obsługa maszyn produkcyjnych Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Czego oczekujemy? Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym Zdolności manualne, poczucie estetyki, umiejętność słuchania, czytania zleceń ze zrozumienie Doświadczenie na produkcji mile widziane
Oferujemy: Na początku umowa o pracę tymczasową, później możliwość przejść na umowę o pracę 3600 zł br/msc 400 zł dodatku frekwencyjnego 540 zł premii za efektywność wolne weekendy praca w systemie 3 zmianowym opiekę konsultanta do spraw pracy tymczasowej
Zapraszam do kontaktu + 48 504 791 396

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862