KSIĘGOWA/WY
  • Kielce
KSIĘGOWA/WY
Kielce, Panoramiczna 2, 25-503 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANISZONĄ ODPOWIEDZIALMOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Zakres obowiązków:- prowadzenie pełnej księgowości Wspólnot Mieszkaniowych- księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie kont księgowych, wykonywanie rozliczeń,sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługa klienta, dokonywanie płatności, korespondencja z urzędami.
Wymagania; znajomość podstaw księgowości, odpowiedzialność, sumienność i terminowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, sprawna organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, kultura osobista
Pracodawca oferuje: stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, odpowiedzialną , samodzielną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, pracę w miłej atmosferze w prężnie rozwijającym się zespole.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Kielce
  • Księgowa Kielce
  • Księgowy Kielce
  • Główny księgowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190