Głowna/y Księgowa/y
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
ManpowerGroup
27. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego Klienta – polskiej spółki zatrudniającej ok. 130 osób, będącej w fazie rozwoju i tworzenia działu  szukamy osoby, która posiada doświadczenie w spółce produkcyjnej, zna zagadnienia podatkowe (akcyza, pit estoński, składy podatkowe), ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym,

na stanowisko Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego.​

Obowiązki:​

  • Przeniesienie ksiąg z firmy zewnętrznej

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych na podstawie polskiej UoR

  • Zapewnienie zgodności z wymogami podatkowymi, w tym zagadnieniami związanymi z citem estońskim, akcyzą oraz składami podatkowymi

  • Współpraca z biegłym rewidentem i doradcą podatkowym

  • Sporządzanie i podpisywanie sprawozdań finansowych

  • Zamykanie miesiąca oraz roku

  • Zarządzanie zespołem księgowym (aktualnie: dwie osoby zajmujące się wprowadzaniem faktur kosztowych, dwie osoby z działu compliance)

  • Współpraca i bezpośrednie raportowanie do CFO spółki

Oczekiwania:​

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, rachunkowością lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej

  • Doskonała znajomość przepisów podatkowych, w tym zagadnień związanych z citem estońskim, akcyzą oraz składami podatkowymi

  • Doświadczenie w pracy z systemem Symfonia lub podobnym systemem ERP

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • J. angielski na poziomie min. B1

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy w zespole

  • Elastyczność, otwartość na zmiany oraz chęć rozwoju

  • Kreatywność i umiejętność podejmowania inicjatywy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem

  • Pracę stacjonarną z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej

  • Kartę MultiSport

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość stworzenia działu i realnego wpływu na jego funkcjonowanie

  • Inspirujące środowisko pracy w niekorporacyjnej kulturze, gdzie Twoje pomysły mają realny wpływ na rozwój

  • Pracę w młodej, otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną

  • Znakomitą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Kielce
  • Księgowa Kielce
  • Księgowy Kielce
  • Główny księgowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448