Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
  • Kielce
samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Dla naszego klienta, biura rachunkowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowej

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej dla klientów (handlowe/usługowe/budowlane firmy)

Jeśli szukasz stabilnego pracodawcy, stale zwiększającego swój udział w rynku oraz budującego rodzinną atmosferę w firmie, koniecznie aplikuj!

Oczekujemy

  • Wykształcenia o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenia na stanowisku księgowego/księgowej, mile widziane w biurze rachunkowym
  • Bardzo dobrej znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości,
  • Mile widziany Certyfikat Księgowego lub ukończony kurs Głównej Księgowej w SKwP
  • Odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania, dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie i pracy pod presją czasu
  • Dobrej znajomości programu Comarch Optima

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość pracy w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz doszkalające
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Zadania

  • Samodzielne prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów
  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych
  • Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji
  • Współpraca z komórką kadrowo-płacową
  • Tworzenie zestawień miesięcznych, kwartalnych i rocznych

  • Praca Kielce
  • Księgowa Kielce
  • Księgowy Kielce
  • Główny księgowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190