Księgowa
  • Kielce
Księgowa
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
PGM SP Z O.O.
3. 4. 2024

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Kielcach ul. Panoramiczna 2 lok i poszukuje kandydata na stanowisko:
Księgowa
Zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnej księgowości Wspólnot Mieszkaniowych
- księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
- księgowanie wyciągów bankowych,
- uzgadnianie kont księgowych,
-wykonywanie rozliczeń
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- obsługa kadrowa
- obsługa klienta
- dokonywanie płatności
- korespondencja z urzędami
Wymagania
- znajomość podstaw księgowości,
- odpowiedzialność, sumienność i terminowość,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- sprawna organizacja pracy
- zaangażowanie
- dokładność
- kultura osobista
Oferujemy:
- stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
- umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- odpowiedzialną , samodzielną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
- pracę w miłej atmosferze w prężnie rozwijającym się zespole
- wynagrodzenie od 4.242,00 zł brutto
Oferty zawierające CV proszę przesyłać na adres e-mail: @ lub składać bezpośrednio w sekretariacie PGM Sp.z o.o. Kielce ul.Panoramiczna 2 lok i
Kontakt z pracodawcą
Adres e-mail
Nr telefonu
601313820

  • Praca Kielce
  • Księgowa Kielce
  • Księgowy Kielce
  • Główny księgowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190