Kontroler jakości (konstrukcje stalowe)
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Twoje obowiązki

  • pomiary geometryczne wyrobów na zgodność z dokumentacją technologiczno-rysunkową
  • przygotowywanie świadectw raportów po odbiorach
  • bieżące uzupełnianie wewnętrznych rejestrów kontroli jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • znajomość technik pomiarowych w mechanice
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość w systemach zapewnienia jakości
  • znajomość technik i technologii obróbki metalu i spawalnictwa
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862