Kontroler Jakości
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
ProLicht Reklama
8. 5. 2024

Grupa ProLicht jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości rozwiązań reklam świetlnych. Dzięki naszym 7 lokalizacjom w Europie (Niemcy, Polska, Węgry, Anglia, Francja, Rumunia, Hiszpania) możemy działać bardzo elastycznie i dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla krajowych i globalnych projektów.

Obowiązki:

  • dokonywanie ocen jakości produkowanych wyrobów
  • udział w czynnościach reklamacyjnych i skargach jakościowych
  • ciągła analiza procesu produkcji pod kątem zapewniania jakości
  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie zapewnienia jakości
  • kwalifikacja wyrobów na zgodny i niezgodny
  • identyfikacja niezgodności

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • biegła znajomości pakietu MS Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analitycznego i innowacyjnego myślenia
  • dbałość o organizację pracy
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • przyuczenie na stanowisku pod okiem doświadczonego pracownika
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • W celu zdobycia szczegółowych informacji prosimy o kontakt
  • +48 77 400 22 52
  • +48 77 400 22 53

  • Praca Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293