Kontroler Produkcji
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
ProLicht Reklama
8. 5. 2024

Grupa ProLicht jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości rozwiązań reklam świetlnych. Dzięki naszym 7 lokalizacjom w Europie (Niemcy, Polska, Węgry, Anglia, Francja, Rumunia, Hiszpania) możemy działać bardzo elastycznie i dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla krajowych i globalnych projektów.

Obowiązki:

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych
  • Ocena efektywności produkcji
  • Identyfikowanie i analizowanie czasów pracy w porównaniu z założeniami kalkulacji,
  • Korygowanie kalkulacji w porozumieniu z działami i produkcją (zgodnie z czasem rzeczywistym),
  • Wdrażanie działań korygujących w celu zapewnienia odpowiedniej efektywności produkcji,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Biegła znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego i innowacyjnego myślenia,
  • Dbałość o organizację pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Premię za polecenie pracownika,

  • W celu zdobycia szczegółowych informacji prosimy o kontakt
  • +48 77 400 22 52
  • +48 77 400 22 53

  • Praca Ozimek
  • Pracownik produkcji Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293