Mistrz
  • Ozimek
Mistrz
Ozimek, Ozimek, opolskie, Polska
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
11. 4. 2024

KS KONSTRUKCJE STALOWE Sp. z o.o. to firma z miejscowości Ozimek, od lat specjalizująca się w produkcji zbiorników stalowych oraz wanien dla potrzeb techniki siłowej. Nasz zakład zajmuje się wytwarzaniem bardzo szerokiej gamy wszelkiego rodzaju konstrukcji sprawanych, stosowanych w: przemyśle ciężkim, budownictwie, transporcie, górnictwie oraz przemyśle papierniczym.

Mistrz

Obowiązki

  • Zarządzanie i koordynacja działań zespołu 20-30osób
  • Nadzorowanie realizacji planu produkcji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP podległego zespołu

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Zdolność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość technik i technologii obróbki metalu
  • Doświadczenie w branży konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190