Konsultant Call Center
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PROFI CREDIT Polska S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży;
  • Posprzedażowa obsługa naszych klientów polegająca na udzielaniu informacji z zakresu posiadanych produktów:
  • Udzielanie informacji aktualnym klientom nt posiadanych przez nich produktów;
  • Obsługa połączeń przychodzących.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dobra dykcja;
  • Biegła obsługa komputera MS  Office;
  • Dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;
  • Samodzielność.

OFERUJEMY:

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w stabilnej Spółce finansowej;
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone systemem premiowym;
  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (m.in. dodatkowe dni urlopu, karnety sportowe, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konsultant Bielsko-Biała
  • Konsultant ślubny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749