Konsultant biznesowy ds. Sprzedaży Oprogramowania
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
DocuSoft
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży oprogramowania poszukujemy osoby, do zadań której będzie należało:

  • aktywna sprzedaż systemów klasy RPA/Workflow/OCR/BMP,
  • realizacja strategii i celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych,
  • tworzenie ofert handlowych i prezentacji,

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • skuteczność w pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (miele widziane w obszarze systemów informatycznych),
  • prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:
  • udział w bardzo ciekawych projektach,
  • pracę w firmie o 25-letniej działalnosci,
  • umowę o pracę z atrakcyjną pensją oraz premię w wysokości 5% od zrealizowanej sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Konsultant Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246