Konsultant Helpdesk dla Systemów Teleinformatycznych
  • Jaworze
Jaworze, Jaworze, Śląskie, Polska
ABAKUS ST
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu Helpdesk, który zajmuje się systemami teleinformatycznymi naszych klientów w zakresie:

  • Obsługi zgłoszeń w ramach I linii wsparcia technicznego,
  • Bieżącego przyjmowania i obslugi zgłoszen serwisowych,
  • Wsparcia klientów w zakresie bieżących problemów,
  • Identyfikacji i weryfikacji usterek występujących w aplikacjach,
  • Monitorowania funkcjonowania utrzymywanych systemów,
  • Utrzymywanie bieżącej dokumentacji (baza wiedzy, instrukcje).

WYMAGANIA:

Od kandydata na w/w stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych,
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows,
  • Wysokiej kultury osobistej, cierpliwości, dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Posiadania prawa jazdy kat B.

OFERUJEMY:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Dostęp do najnowszych technologii branży IT,
  • Ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport,
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Udział w nietuzinkowych projektach w różnych sektorach teleinformatyki.

  • Praca Jaworze
  • Konsultant Jaworze
  • Jaworze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448