Kierownik Produkcji
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
HR Consulting & Rekrutacja
14. 3. 2024

Poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Produkcji, zarządzając obszarem produkcyjnym składającym się z około 100 pracowników. Poszukujemy kandydata, który będzie liderem, umiejętnie wykorzystującym wskaźniki KPI, otwartym na zmiany oraz zdolnym do efektywnego zarządzania i wprowadzania zmian.
Miejsce pracy: Sanok
Zakres obowiązków:
• Przegląd produkcji w toku i planowanie produkcji na kolejne zmiany.
• Odpowiedzialność za jakość wykonanych komponentów oraz produkcję zgodnie z wytycznymi działu technologicznego.
• Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu eliminacji niezgodności.
• Uczestnictwo w „Klinikach Jakości”.
• Nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników.
• Zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym motywowanie pracowników, wyznaczanie celów oraz planowanie rozwoju.
• Ocena pracowników i zapewnienie prawidłowej komunikacji wewnętrznej.
• Organizacja czasu pracy podległych pracowników.
• Planowanie i nadzorowanie wykorzystania czasu pracy oraz sporządzanie raportów.
• Nadzorowanie przestrzegania obowiązków przez podległych pracowników.
• Odpowiedzialność za prawidłowe używanie maszyn i urządzeń przez pracowników.
• Nadzór nad stanem BHP i dbanie o poprawę.
• Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących produkcji.
• Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne.
Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym.
• Umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki KPI.
• Otwartość na zmiany oraz umiejętność zarządzania zmianą.
• Zorientowanie na osiąganie celów oraz zdolność do przekonywania zespołu do wytyczonych kierunków.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego i wpływ na kierunek rozwoju firmy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
• ZFŚS
• Ubezpieczenie medyczne
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV i porozmawiajmy o szczegółach!

  • Praca Sanok
  • Kierownik Sanok
  • Pracownik produkcji Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714