Kierownik Działu Jakości
  • Sanok, sanocki, podkarpackie
Sanok
Grh Polska
20. 4. 2024

Jeśli jesteś pasjonatem doskonałości operacyjnej i chcesz wprowadzić innowacyjne rozwiązania w obszarze jakości, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego zespołu jako Kierownik Działu Jakości i wnieś swój wkład do ciągłego rozwoju naszej organizacji.

Lokalizacja: Sanok

Opis stanowiska:

• Zarządzanie i koordynowanie pracą działu kontroli jakości

• Zarządzanie procesem kontroli jakości

• Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze działu jakości

• Opracowywanie i aktualizowanie procedur dotyczących działalności działu oraz instrukcji jakościowych

• Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania jakości

• Nadzorowanie działań związanych z rozwojem systemów zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO i IATF 16949

• Identyfikacja ryzyk związanych z jakością i skuteczne ich minimalizowanie

• Udział i koordynowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

• Kompleksowe zarządzanie reklamacjami jakościowymi w tym: wprowadzenie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych po reklamacjach od klienta, wizyty u klientów związane z rozwiązywaniem problemów jakościowych

• Tworzenie raportów jakościowych (analiza scrap, statystyki dotyczące reklamacji)

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii produkcji, zarządzania jakością

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej – warunek konieczny

• Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością: IATF16949, VDA

• Znajomość narzędzi jakościowych: 8D, FMEA, PPAP, APQP

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

• Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

• Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia, uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji – ustalane indywidualnie na spotkaniu

• Elastyczne godziny pracy

• Nagrody jubileuszowe

• Dodatki za staż pracy

• Pakiet medyczny

• Ubezpieczenie na życie

• Paczki na święta

Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną ofertą, prześlij swoją aplikację.

  • Praca Sanok
  • Kierownik Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190