Kierownik Działu Jakości
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
GRH
23. 3. 2024

Jeśli jesteś pasjonatem doskonałości operacyjnej i chcesz wprowadzić innowacyjne rozwiązania w obszarze jakości, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego zespołu jako Kierownik Działu Jakości i wnieś swój wkład do ciągłego rozwoju naszej organizacji.
Lokalizacja: Sanok
Opis stanowiska:
• Zarządzanie i koordynowanie pracą działu kontroli jakości
• Zarządzanie procesem kontroli jakości
• Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze działu jakości
• Opracowywanie i aktualizowanie procedur dotyczących działalności działu oraz instrukcji jakościowych
• Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania jakości
• Nadzorowanie działań związanych z rozwojem systemów zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO i IATF 16949
• Identyfikacja ryzyk związanych z jakością i skuteczne ich minimalizowanie
• Udział i koordynowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
• Kompleksowe zarządzanie reklamacjami jakościowymi w tym: wprowadzenie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych po reklamacjach od klienta, wizyty u klientów związane z rozwiązywaniem problemów jakościowych
• Tworzenie raportów jakościowych (analiza scrap, statystyki dotyczące reklamacji)
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii produkcji, zarządzania jakością
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej – warunek konieczny
• Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością: IATF16949, VDA
• Znajomość narzędzi jakościowych: 8D, FMEA, PPAP, APQP
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• Umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy:
• Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia, uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji – ustalane indywidualnie na spotkaniu
• Elastyczne godziny pracy
• Nagrody jubileuszowe
• Dodatki za staż pracy
• Pakiet medyczny
• Ubezpieczenie na życie
• Paczki na święta
Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną ofertą, prześlij swoją aplikację.

  • Praca Sanok
  • Kierownik Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551