Mistrz Produkcji
  • Lesko
Lesko
HR Consulting & Rekrutacja
3. 4. 2024

Firma z branży małego AGD poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Lidera Produkcji.

Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

  • Przegląd produkcji w toku i planowanie produkcji swojej zmiany,
  • Odpowiedzialność za jakość wykonanych komponentów oraz produkcję zgodnie z wytycznymi,
  • Nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • Zarządzanie zespołem na zmianie,
  • Organizacja czasu pracy podległych pracowników,
  • Planowanie i nadzorowanie wykorzystania czasu pracy oraz sporządzanie raportów,
  • Nadzorowanie przestrzegania obowiązków przez podległych pracowników,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe używanie maszyn i urządzeń przez pracowników,
  • Nadzór nad stanem BHP i dbanie o poprawę,
  • Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym,
  • Umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki KPI.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6:30 – 14:30, 14:30 – 22:30)
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • ZFŚS,
  • Ubezpieczenie medyczne.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV i porozmawiajmy o szczegółach!

  • Praca Lesko
  • Pracownik produkcji leski
  • Pracownik produkcji Lesko
  • Lesko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075