Kierownik Finansowo-Adminstracyjny
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
15. 3. 2024

Obowiązki

  • Analiza i controlling kosztów
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy oraz współpraca z Zarządem w tym zakresie
  • Analiza, kontrola oraz optymalizacja procesów i kosztów, wprowadzanie rozwiązań w zakresie usprawnienia i optymalizacji działalności
  • Zarządzanie płynnością finansową firmy, w tym również pozyskiwanie finansowania zewnętrznego na potrzeby realizowanych projektów inwestycyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem gospodarki materiałowej
  • Rewizja poprawności i zasadności przepływu dokumentów księgowych i administracyjnych, opracowanie, wdrożenie i utrzymywanie procedur w tym zakresie
  • Wsparcie Dyrekcji w zarządzaniu obszarami administracji oraz kadrowo-płacowym poprzez bieżącą współpracę z bankami, audytorami, organami administracji państwowej (US, ZUS, GUS, itp.) i innymi instytucjami
  • Przygotowywanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, kadrowych, rozrachunkowych itp.) oraz innych analiz finansowych ad hoc

Wymagania

  • Wykształcenie finansowe/ekonomiczne
  • Doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw i przepisów prawa podatkowego
  • Szeroka wiedza z zakresu: analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej, kontroli kosztów, budżetowania, planowania finansowego
  • Znajomość zasad działania zintegrowanych systemów zarządzania
  • Inicjatywa, samodzielność i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Przedsiębiorczość i podejście biznesowe
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j.włoskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie z możliwościami rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pośrednik finansowy Bielsko-Biała
  • Doradca finansowy Bielsko-Biała
  • Analityk finansowy Bielsko-Biała
  • Dyrektor finansowy Bielsko-Biała
  • Kierownik Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448