Kierownik sali/kelner
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Itamae Sushi
5. 5. 2024

Restauracja Itamae Sushi to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o najdrobniejsze szczegóły.
Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko kelnera i kierownika sali. Praca w pełnym wymiarze godzin (ok. 170 h miesięcznie). Zależy nam na stałej współpracy.
Jeśli jesteś gościnny/a, masz mnóstwo energii do działania, potrafisz organizować pracę zespołu, dobrze radzisz sobie z powierzonymi zadaniami, a do tego jesteś pracowity/a i odpowiedzialny/a to znak, że szukamy właśnie Ciebie. Potrzebujemy osób ambitnych, zadaniowych i gotowych do podejmowania wyzwań.
Obowiązki:
- zarządzanie 5 os. zespołem kelnerskim (szef sali)
- rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych kelnerów (szef sali)
- tworzenie grafików kelnerskich (szef sali)
- zamówienia napojów, chemii (szef sali)
- obsługa Gości restauracji
Oferujemy:
- stałe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie (pensja, system premiowy)
- pracę w zgranym zespole
- możliwość rozwoju
- profesjonalne wdrożenie do pracy (szkolenie stanowiskowe, jasny zakres obowiązków)
Wymagania:
- ukończone 18 lat
- książeczka sanepidowska
- dyspozycyjność
- konieczne doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata (szef sali)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kelner Bielsko-Biała
  • Kierownik Bielsko-Biała
  • Technik kelner Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862