Kierownik budowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Grupa Inbud Bielsko
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie inwestycji do realizacji i koordynacja prac projektowych
  • Organizacja prac na budowie
  • Nadzór, kierowanie i koordynacja prac na budowie w systemie generalnego wykonawstwa
  • Bieżąca kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac
  • Realizacja budżetu budowy
  • Sporządzanie harmonogramów prac i raportów z realizacji
  • Prowadzenie dokumentacji budowy i przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Uczestnictwo w wyborze dostawców i podwykonawców
  • Wyszukiwanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług budowlanych
  • Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie budowlane i uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów
  • Umiejętność obsługi komputera (w zakresie obsługi oprogramowania MS Office, CAD)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Sumienność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

OFERUJEMY:
  • Praca na samodzielnym stanowisku z rzeczywistą szansą rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie miesięczne z możliwością dodatkowych premii za wyniki.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szczegóły dotyczące formy współpracy: do ustalenia.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierownik Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246