Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Aon Polska Sp. z o. o.
7. 5. 2024

Aon jest firmą znajdującą się na liście Fortune 500 jako światowy lider w zarządzaniu ryzykiem, sprzedaży ubezpieczeń, reasekuracji i działalności brokerskiej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój biznesu skoncentrowany na wynikach finansowych oraz satysfakcji klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje warunków oraz zawieranie umów
  • Realizacja polityki sprzedażowej ze szczególnym uwzględnieniem rentowności realizowanej sprzedaży
  • Koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem sprzedaży Departamentu
  • Efektywna współpraca z brokerami ekspertami plasującymi ubezpieczenia i czynna współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Badanie rynku, analizowanie upodobań określonych grup docelowych, weryfikowanie wyników sprzedaży firmy, modyfikowanie strategii finansowej i marketingowej pod kątem bieżących zmian

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w aktywnym i skutecznym pozyskiwaniu biznesu
  • Świadomości budżetowej i zdolności przewidywania reakcji rynkowych
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Wysokiej komunikatywności i umiejętności autoprezentacji
  • Kompetencji negocjacyjnych
  • Umiejętności zarządzania czasem
  • Zorientowania na cel i pozytywnego nastawienia
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole
  • Współpracę ze znanymi, światowymi markami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych)
  • Pakiet benefitów (kafeteria benefitowa)
  • Elastyczne środowisko pracy (praca w trybie hybrydowym)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293