Menedżer / Menedżerka Rozwoju Biznesu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Cenatorium Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami korporacyjnymi – m.in. bankami, ubezpieczycielami, funduszami inwestycyjnymi, firmami doradczymi.
  • Rozwój biznesu poprzez utrzymywanie i budowanie relacji z już istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie procesu sprzedaży w formule doradczej (prospecting, badanie potrzeb, przygotowanie propozycji, składanie ofert, negocjacje warunków, dostarczanie rozwiązań).
  • Rozmowy i negocjacje z decydentami na poziomie zarządów i C-1 (Dyrektorzy, Menedżerowie Działów).
  • Współpraca wewnątrz firmy z obszarem produktów w celu poszukiwania nowych rozwiązań i zmian do istniejących produktów odpowiadających na obecne i przyszłe potrzeby rynkowe.
  • Świetna znajomość produktów / usług oferowanych przez firmę - rozwiązania z pogranicza technologii, konsultingu, dużych zbiorów danych.
  • Ulepszanie procesów sprzedażowych oraz odpowiedzialność za rozwój biznesu związanego z poszczególnymi liniami produktowymi / usługowymi firmy.
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz systematyczne raportowanie prowadzonych działań w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie oraz udokumentowane sukcesy w pracy z klientami korporacyjnymi.
  • Pozytywna energia, entuzjazm i zaangażowanie.
  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych i długotrwałych relacji - klienci oraz zespoły wewnętrzne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Nastawienie na wyniki i zorientowanie na cel.
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami.
  • Otwartości na zmiany i myślenia “out of the box”. Pracując z nami nie będziesz się nudził/a.
  • Znajomość narzędzi CRM (np. HubSpot, LiveSpace, Salesforce) oraz narzędzi zarządzania zadaniami (np. Trello, Redmine, ClikUp).
  • Dobra znajomości pakietu MS Office oraz narzędzi Google Workspace.

Mile widziane

  • Pracy dla branży finansowej, ubezpieczeniowej, konsultingowej, nieruchomości lub IT.
  • Pracy w zespołach sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie.
  • Sprzedaży doradczej rozwiązań z pogranicza technologii i konsultingu.
  • Nawiązywaniu relacji i prowadzeniu rozmów z decydentami na poziomie zarządów i C-1 (Dyrektorzy, Menedżerowie Działów).
  • Prowadzeniu długofalowej współpracy z klientami przy wdrażaniu produktów innowacyjnych.
  • Rozumieniu procesów zakupowych i biznesowych w dużych organizacjach.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, w przedziale od 6,000 do 10,000 pln netto na umowie B2B (faktura).
  • System premiowy związany z realizacją celów.
  • Praca w trybie hybrydowym - min. 2/3 dni pracy w biurze w Warszawie.
  • Elastyczne godziny pracy - praca od poniedziałku do piątku (start między 8 a 9 rano).
  • Biuro w centrum Warszawy, tuż przy Hali Koszyki - naszym zdaniem najlepsza lokalizacja.
  • Pracę z innowacyjnymi produktami / usługami, na które istnieje realne zapotrzebowanie po stronie klientów.
  • Możliwość rozwoju w kierunku roli Team Leadera i zarządzania zespołem.
  • Duża samodzielność i swoboda w działaniu.
  • Realny wpływ na prowadzone projekty. U nas ścieżka decyzyjna jest krótka i nie grzęźniesz w niekończących się uzgodnieniach.
  • Nowo tworzony zespół - będziesz miał realny wpływ na jego kształt i sukcesy.
  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon etc.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karnetu na siłownię lub ubezpieczenia na życie.
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne.
  • Doskonała atmosfera w zespole pełnym energii i pomysłów.
  • Relacje biznesowe i możliwość pracy z wyższą kadrą menedżerską największych firm w Polsce.
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze produktów bazujących na zaawansowanych technikach przetwarzania danych.
  • Jeżeli rozważasz zmianę ścieżki kariery, a nie jest Ci obca praca z klientami biznesowymi, ta oferta może być także dla Ciebie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • System premiowy

Jak wygląda proces rekrutacyjny

  • Przesyłasz do nas swoje CV.
  • Jeżeli chcesz się wyróżnić załącz także list motywacyjny i opowiedz nam dlaczego jesteś zainteresowany pracą u nas i jak Twoje kompetencje i doświadczenia pasują do tego czym się zajmujemy i kogo szukamy.
  • Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Po pozytywnym przejściu weryfikacji CV możesz spodziewać się 5-15 minutowej rozmowy telefonicznej z osobą z naszego zespołu HR.
  • W drugim kroku przeprowadzamy 30-60 minutową rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarnie lub online).
  • W trzecim, i najczęściej ostatnim, kroku możesz spodziewać się ok. 60 minutowego spotkania w naszym biurze w Warszawie.

Jesteśmy firmą z sektora nowych technologii – fintech/proptech, działająca od 2012 roku w obszarze cyfrowej informacji, dostarczająca dane o nieruchomościach, autorskie rozwiązania IT oraz narzędzia analityczne, które pozwalają na przyspieszenie i zautomatyzowanie tradycyjnych procesów związanych z nieruchomościami.

Koncentrujemy się przede wszystkim na automatyzacji procesów związanych z wyceną i oceną nieruchomości. Działamy w oparciu o największą w Polsce bazę cen transakcyjnych (zawierającą 7 mln transakcji) oraz wykorzystując nasz autorski, automatyczny model wycen (AVM).

Nasze innowacyjne produkty i usługi cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie po stronie klientów z branży finansowej, konsultingowej i nieruchomości.

Przesyłając do nas aplikację, potwierdzasz zapoznanie się z niniejszymi informacjami. Administratorem Twoich danych osobowych jest Cenatorium Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pięknej 68, 00-672 Warszawa, numer KRS 0000392156, NIP 7393840515. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@cenatorium.pl. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu wzięcia przez Ciebie udziału w procesie rekrutacyjnym, na który składasz swoją aplikację lub w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, o ile wyrazisz na to zgodę. Twoje dane osobowe przetwarzamy, w zależności od preferowanego sposobu współpracy, na podstawie obowiązku prawnego podania danych wymaganych przez Kodeks pracy (umowa o pracę) albo na podstawie niezbędności do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą (umowa cywilnoprawna), a w zakresie przekraczającym zakres niezbędnych dla procesu rekrutacji danych, na podstawie zgody. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest także nasz uzasadniony interes prawny w zakresie obrony przed roszczeniami lub dochodzenia roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełne informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych dostępne są w Części VI naszej Polityki prywatności, którą znajdziesz pod adresem https://cenatorium.pl/polityka-prywatnosci

  • Praca Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322