Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju biznesu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TORGSERVIS PL sp. z o.o.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie lokali spełniających wymagania firmy
  • pełna współpraca z właścicielami nieruchomości
  • poszukiwanie dostawców wyposażenia sklepu
  • kontrola dostawy i instalacji wyposażenia sklepu
  • współpraca z organami regulacyjnymi (inspekcja sanitarna, architekci, strażacy itp., urzędy miejskie)

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu rynku nieruchomości
  • znajomość przepisów sanitarnych związanych z uruchamianiem sklepów oraz podstaw przepisów budowalnych
  • doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w różnych sektorach handlu hurtowego, wyrobów gotowych, FMCG i innych
  • informacje przedsprzedażowe dla magazynów i oddziałów
  • pewny siebie użytkownik komputera
  • doświadczenie zawodowe 1-3 lata
  • odpowiedzialność
  • staranność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego, białoruskiego lub rosyjskiego
  • prawo jazdy oraz własny samochód

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 1000 euro
  • Harmonogram pracy: 5/2
  • Brak biura
  • Charakter pracy jest podróżniczy

O nas

Torgservis PL jest międzynarodową siecią sklepów dyskontowych. Nasze sklepy znajdują się w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce i Azji. Jesteśmy obecni w Niemczech, Rumunii, Litwie, Łotwie, Serbii, Węgrzech, Belgii, Czechach, Kazachstanie, Chinach, Stanach Zjednoczonych i Meksyku i innych krajach.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479