Kierowca samochodu kat. C+E
  • Ciemne, ul. Logistyczna 12
mazowieckie, Ciemne, ul. Logistyczna 12, mazowieckie, Polska
Poczta Polska S.A.
24. 4. 2024

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15, 15.00- 23.00 oraz 23.00 - 7.00

Twoje zadania:

  • prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony kat. C+E,
  • przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami Poczty Polskiej,
  • obsługa tachografu, Systemu Monitorowania Pojazdów, aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz terminala płatniczego.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii C lub C+E,
  • masz kartę kierowcy i ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.​

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • stawkę 36 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

  6 048 zł brutto za 168 przepracowanych godzin

  • Praca mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • Kat Wysokie Mazowieckie
  • Kat mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659