KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO
  • Marysin
mazowieckie, Marysin, mazowieckie, Polska
CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy kat. B. Jesteśmy agencją pracy, która dba o swoich pracowników. Przechodzimy razem z nimi przez proces adaptacyjny i pomagamy na bieżąco rozwiązywać wszystkie problemy

1

Obowiązki

  • Dostarczanie zamówienia z magazynu do domu klienta
  • Dbanie o samochód służbowy

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywny język polski

Oferujemy

  • Praca w systemie 2 zmian
  • Opieka lidera oraz koordynatora
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub umowy zlecenie

  • Samochód jest pobierany z terenu magazynu i tam zdawany po zakończonej zmianie
  • Możliwość zakwaterowania w hostelu pracowniczym
  • Możliwość zawarcia umowy B2B

  • Praca mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293