Kierowca samochodu do 3,5 T
  • Ciemne, ul. Logistyczna 12
mazowieckie, Ciemne, ul. Logistyczna 12, mazowieckie, Polska
Poczta Polska S.A.
27. 4. 2024

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22 lub 22-6

Twoje zadania:

  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych,
  • przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami PP, opróżnianie skrzynek pocztowych,
  • doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • możesz podjąć pracę fizyczną związaną z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną i dokładną w wykonywaniu obowiązków,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne - smartfon, terminal płatniczy.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • stawkę 29 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4 872 zł brutto za 168 przepracowanych godzin

  • Praca mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862