Kierowca Kat. C+E
  • Błonie-Wieś
mazowieckie, Błonie-Wieś, Mazowieckie, Polska
Quick Service Logistics Polska Sp. z o.o. Sp.k
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dystrybucja towarów do sieci placówek gastronomicznych

  • Kontrola termiczna produktów podczas transportu oraz w momencie dostawy

  • Rozładunek towarów za pomocą wózka jezdniowego

  • Bezpośredni kontakt z klientem

WYMAGANIA:
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy + wpis 95

  • Doświadczenia co najmniej 6 miesięcy jako kierowca kat. C+E

  • Aktualne badania sanitarne (książeczka zdrowia).

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w dystrybucji żywności

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Program poleceń pracowniczych

  • Praca mazowieckie
  • Kat Wysokie Mazowieckie
  • Kat mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293