Kierowca CE 2605-2805€ na rękę, platforma, praca bez języka obcego, nowe auta
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w mieście Emden i okolicy
  • Zestaw: naczepa platforma
  • Trasy: dalekie
  • Transport betonowych elementów
  • Kierowca odpowiada za zabezpieczenie towaru
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Nowe ciężarówki - Mercedesy

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kat. CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia zawodowego jako kierowca CE

OFERUJEMY:
  • Pensję 2605-2805 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pakiet niemieckich świadczeń: Kindergeld 250€/dziecko, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna 24/7
  • Wsparcie przez cały okres zatrudnienia
  • Szybki wyjazd do pracy!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 536
20 228