Kierowca CE, 2800/3000 Euro na rękę, BDF oś skrętna, linia nocna, Hamburg
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Nasz niemiecki zaufany klient poszukuje: KIEROWCÓW KATEGORII C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Pensję 2800/3000 Euro na rękę
  • NIEMIECKĄ umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, składka emerytalna)
  • Pewne wynagrodzenie, zawsze na czas
  • 25 dni urlopu w ciągu roku

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w Hamburgu
  • Zestaw: BDF oś skrętna
  • Trasy dalekobieżne
  • Linia nocna
  • Przewóz towarów dla UPS
  • Praca bez załadunków i rozładunków – tylko 1 przepinka dziennie

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Rocznego doświadczenia na BDF z osią skrętną
  • ADR podstawowe są wymagane
  • Znajomości podstawowej języka niemieckiego lub angielskiego

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 448
20 659