Kierowca CE, do 2500/2750 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, STAŁE TRASY, BEZ ZAŁADUNKÓW, bezpłatne zakwatero
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Interesuje Cię praca z zakwaterowaniem na weekendy? Mamy taką ofertę!Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, firmy z okolic Paderborn, na:Kierowców z kat. C+EKLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie łącznie do 2500/2750 Euro na rękę
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy w pokoju 2-osobowym
  • Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie transportowej
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • 24 dni płatnego urlopu
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się bezpośrednio w Paderborn
  • Transport dalekobieżny na STAŁYCH trasach
  • Zestaw – Plandeka Naczepa
  • Przewóz części motoryzacyjnych oraz stali
  • Kierowca NIE zajmuje się załadunkiem ani rozładunkiem

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Minimum półroczne doświadczenie w kategorii C+E. Pożądani są kierowcy z 3-letnim doświadczeniem
  • Znajomość języka NIE jest wymagana

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 885
18 523