Kierowca CE, 2800/3050 Euro na rękę, plandeka, trasy dalekobieżne, Paderborn, co drugi weekend dowóz
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Dla niemieckiego Klienta, rodzinnej firmy, poszukujemy:Kierowcy CEKLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie 2800/3050 € na rękę
  • Możliwość podjazdu służbowym autem pod polską granicę na co drugi weekend
  • Niemiecką umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w firmie transportowej
  • Świadczenia socjalne (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)
  • Wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem w firmie

OPIS OFERTY:

  • Lokalizacja: okolice Paderborn
  • Zestaw – plandeka naczepa
  • Transport domków ogrodowych do klientów indywidualnych
  • Załadunek po stronie magazyniera
  • Rozładunek za pomocą wózka widłowego

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz karty kierowcy
  • Minimum rocznego doświadczenia w kategorii C+E
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Uprawnień na wózki widłowe – wystarczą polskie

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 346
18 862