IT Support Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cyclad Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Cyclad Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
12.04.2024
Numer referencyjny
PL24/WAW/MD/SD

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: IT
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku (8h), 8-16 / 9-17
  • Angielski nie jest wymagany
  • Wynagrodzenie: 5000 - 7000 brutto

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad klientami firmy
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Znajomość Microsoft: Server, Exchange, Azure, Office365, MDM Intune
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji klientów;
  • Wsparcie dla aplikacji w zakresie prostej obsługi IT (kopie zapasowe, aktualizacje, nadawanie uprawnień);
  • Obsługa zleceń klientów w systemie CRM

Wymagania:

  • Samodzielność
  • Aktywność, can-do attitude
  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w branży IT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie certyfikatów
  • Pakiet sportowy dla zainteresowanych sportem.

W Cyclad współpracujemy z międzynarodowymi firmami i wspieramy je w zatrudnianiu najlepszych talentów w całej Europie.

Naszym partnerem w tej rekrutacji jest firma outsourcingowa oferująca nowoczesne rozwiązania.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246