Inżynier / Technik Budynkowych Systemów Bezpieczeństwa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Johnson Controls International
2. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta Pracy typu Evergreen w Johnson Controls:

Inżynier/ Technik Budynkowych Systemów Bezpieczeństwa

miejsce pracy: Łódź, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk

Nasz dział oferuje rozwiązania umożliwiające użytkowanie budynków i zakładów przemysłowych w sposób efektywny i ekonomiczny. Nasze produkty i usługi obejmują między innymi BMS, automatykę HVAC, systemy monitoringu oraz systemy przeciwpożarowe i bezpieczeństwa dla budynków komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za bezpośrednią komunikację z klientem/użytkownikami końcowymi i rozwiązywanie problemów związanych z miejscem pracy
  • Ścisła współpraca z Klientem w celu utrzymania ciągłości ruchu oraz opracowanie ewentualnego harmonogramu napraw systemów
  • Przestrzeganie wszystkich lokalnych przepisów bezpieczeństwa i zgodności z nimi
  • Serwis i konserwacja zapobiegawcza całego sprzętu związanego z systemami bezpieczeństwa
  • Dostarczanie szczegółowych aktualizacji/informacji o wszystkich wykonanych pracach w systemie zarządzania zmianami Klienta (IMMS)
  • Przestrzeganie najlepszych praktyk, standardów i ogólnych procesów jakościowych
  • Zarządzanie i dokumentowanie utrzymywania lokalnych zasobów bezpieczeństwa
  • Współpraca z naszym centralnym zespołem GCoE Service PM
  • Wykonywanie testów zgodności.
  • Instalacja i odbiór techniczny systemów.
  • Podróże służbowe

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe / techniczne (Kierunek: Automatyka, Robotyka lub pokrewny)
  • Znajomość systemów i urządzeń Kontroli Dostępu C-CURE, Kantech, CEM, iSTAR, P2000 i innych
  • Znajomość systemów i urządzeń CCTV Axis, American Dynamics, Exacq, Illustra, victor, Milestone, Geutebrück
  • Doświadczenie zawodowe w uruchamianiu instalacji i utrzymaniu ruchu
  • Mile widziana znajomość elementów i instalacji automatyki budynkowej, systemów przeciwpożarowych w tym Johnson Controls oraz Tyco
  • Umiejętność programowania sterowników DDC i PLC, systemów wizualizacji BMS będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zawansowanym
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży
  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji - „E” Grupa 1 (do 1 kV) i Grupa 2
  • Bezterminowe zaświadczenie o ukończeniu kursu pracownika zabezpieczenia technicznego wg wzoru MEN
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach
  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej o wartości
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

Informacja o Stanowisku Evergreen: To jest stanowisko typu Evergreen, co oznacza, że aktualnie nie prowadzimy aktywnego naboru, ale ciągle przyjmujemy zgłoszenia, aby zbudować bazę kwalifikowanych kandydatów na przyszłe projekty. Składając podanie, wyrażasz zainteresowanie rolą, a my rozpatrzymy twoje zgłoszenie, gdy stanowisko stanie się dostępne. Taka metoda pozwala nam pozostać w kontakcie z utalentowanymi osobami, które podzielają nasze wartości i świetnie wpasowują się w naszą organizację.

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293