Elektryk - Technik systemów budynkowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwanie awarii, naprawy, nadzór na terminowością i przeglądy instalacji,
  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego i dokumentacji obiektowej,
  • Koordynacja i kontrola firm zewnętrznych – zbieranie ofert, wysyłanie zleceń,
  • Praca na dokumentacji technicznej i jej archiwizacja,
  • Współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie, zarządcami i najemcami obiektów.

WYMAGANIA:
  • Preferowane wykształcenie o profilu technicznym,
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie utrzymania obiektu,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B – choć niekoniecznie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz uprawnienia SEP E. Jeśli tego nie posiadasz? I tak z Tobą porozmawiamy ????

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – umowę zlecenie – B2B,
  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia uprawnień,
  • Profesjonalne wyposażenie oraz narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszę o tel. 537 504 404 lub sms "technik obiektu" - oddzwonię.

  • Praca Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293