Elektryk - Technik systemów budynkowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma z 20 letnim stażem w zakresie automatyki, teletechniki, energetyki, stanowiąca zespół inżynierów, wyspecjalizowany w projektowaniu i wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom, zatrudni pracownika na stanowisko:

Technik obiektu

Praca głównie stacjonarna, okazyjne wyjazdy na terenie Warszawy.

Stawka: 5000-8000 brutto/msc - ustalana wedle doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

-         Usuwanie awarii, naprawy, nadzór na terminowością i przeglądy instalacji,

-         Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego i dokumentacji obiektowej,

-         Koordynacja i kontrola firm zewnętrznych – zbieranie ofert, wysyłanie zleceń,

-         Praca na dokumentacji technicznej i jej archiwizacja,

-         Współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie, zarządcami i najemcami obiektów.

Wymagania

-         Preferowane wykształcenie o profilu technicznym,

-         Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie utrzymania obiektu,

-         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

-         Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

-         Podstawowa znajomość obsługi komputera,

-         Prawo jazdy kat. B – choć niekoniecznie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz uprawnienia SEP E. Jeśli tego nie posiadasz? I tak z Tobą porozmawiamy ?

Gwarantujemy:

-         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – umowę zlecenie – B2B,

-         Szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia uprawnień,

-         Profesjonalne wyposażenie oraz narzędzia pracy,

-         Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246