Analityk do spraw bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Algoteque Sp. z o.o.
2. 4. 2024

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie.Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Job Description :

Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Analityka ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych, który dołączy do naszego zespołu w dziale bezpieczeństwa informatycznego.Obowiązki:- Przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa systemów i rozwiązań IT- Udzielanie konsultacji z zakresu bezpieczeństwa zespołom biznesowym i IT- Tworzenie i rozwijanie standardów oraz wymagań bezpieczeństwa dla naszej organizacji

Profile / Requirements :

Wymagania:- Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych- Znajomość technologii sieciowych oraz technologii bezpieczeństwa IT, takich jak Firewall, IPS/IDS, VPN, WAF, DLP- Solidna wiedza z zakresu architektury systemów informatycznych oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji- Dobra znajomość zagadnień kryptografii- Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1Mile widziane:- Posiadanie certyfikatów z obszaru bezpieczeństwa IT- Znajomość regulacji z sektora finansowego, w tym ustawy Prawo Bankowe, Rekomendacji D KNF, Komunikatu Chmurowego KNF, RODO, PSD2- Doświadczenie w obszarze wytwarzania oprogramowania- Znajomość rozwiązań chmurowych, w szczególności Azure i M365Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu specjalistów ds. bezpieczeństwa, zapraszamy do aplikowania! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i innowacyjnej organizacji.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862