Inżynier procesu wtrysku
  • Istebna
inżynier procesu wtrysku
Istebna, Istebna, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy

inżyniera procesu wtrysku

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego techniczne (preferowane w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych)
  • podstawowa znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych termoplastycznych i termoutwardzalnych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (branża automotive - przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • znajomości technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • wiedzy z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • znajomość systemów MRP będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dodatki wynikające z funduszu socjalnego: wczasy pod gruszą, bony świąteczne
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie, lekcje języka obcego, dofinansowanie do stołówki zakładowej, imprezy firmowe

Zadania

  • zarządzanie i tworzenie dokumentacji technologicznej (instrukcje, flow-charty, dokumentacja maszyn, wprowadzanie zmian)
  • przeprowadzanie prób wtryskowych/ technologicznych dla nowych form wtryskowych
  • wdrażanie nowych form wtryskowych do produkcji seryjnej
  • optymalizacja procesów produkcyjnych jak i stanowisk pracy pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa pracy
  • analiza problemów związanych z procesem wtrysku i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych

  • Praca Istebna
  • Inżynier Istebna
  • Istebna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532