Inżynier jakości
  • Istebna
inżynier jakości
Istebna, Istebna, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy

inżyniera jakości

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości wymagań branży automotive
  • umiejętności pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązki
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności stosowania narzędzi rozwiązywania problemów 8D, Ishikawa, 5Why
  • umiejętności w inicjowaniu działań prewencyjnych i usprawnień procesu/produktu
  • umiejętności obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dodatki wynikające z funduszu socjalnego: wczasy pod gruszą, bony świąteczne
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie, lekcje języka obcego, dofinansowanie do stołówki zakładowej, imprezy firmowe

Zadania

  • transfer dokumentacji jakościowej i szkolenia w tym zakresie
  • współpraca z klientami w zakresie zatwierdzania wyrobu i rozwiązywania problemów
  • koordynacja uruchomienia nowych procesów produkcyjnych
  • definiowanie wymagań jakościowych dla procesów i produktów
  • definiowanie planów poprawy celem wyeliminowania powstałych niezgodności
  • zapewnienie właściwego i pełnego serwisu naszym klientom w celu utrzymywania najwyższego poziomu ich satysfakcji
  • tworzenie dokumentacji jakościowej (plany kontroli, instrukcje kontroli, katalogi błędów)
  • uczestniczenie w procesie doskonalenia systemu zapewnienia jakości
  • inicjowanie działań optymalizujących jakość wyrobu / procesu
  • wspieranie oraz szkolenie pracowników z zakresu wymagań jakościowych

  • Praca Istebna
  • Inżynier Istebna
  • Istebna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532