Inżynier projektu
  • Istebna
inżynier projektu
Istebna, Istebna, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy

inżyniera projektu

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości projektowania Catia
  • znajomość metodologii APQP
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dodatki wynikające z funduszu socjalnego: wczasy pod gruszą, bony świąteczne
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie, lekcje języka obcego, dofinansowanie do stołówki zakładowej, imprezy firmowe

Zadania

  • współpraca z klientami i narzędziowniami
  • koordynacją procesu nowych uruchomień
  • ścisła współpraca z działami: produkcji, jakości, logistyki, zakupów (przy uruchamianych projektach)
  • nadzór nad spełnianiem wymagań klienta
  • przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną oraz zmianami w fazie uruchomień

  • Praca Istebna
  • Inżynier Istebna
  • Istebna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179