Dekarz za granicą
  • Wisła
Wisła, Wisła, śląskie, Polska
REGESS
13. 4. 2024

Nawiążemy współpracę z dekarzami ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego. Osoba taka będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych. Praca na terenie Belgii.

Nawiążemy współpracę z dekarzami ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego . Osoba taka będzie odpowiedzia

Obowiązki

  • •montaż pokryć dachowych (dachówka ceramiczna, łupek, papa)
  • •mocowanie wykończeń dachowych
  • •montaż wykończeń metalowych, rynien itp.
  • •prace dekarskie

Wymagania

  • •doświadczenie na danym stanowisku
  • •umiejętność czytania rysunku technicznego
  • •dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • •mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • •prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • •legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • •atrakcyjne wynagrodzenie
  • •regularne opłaty faktur
  • •bonusy za polecenie fachowca
  • •możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
  • •pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

  • Praca Wisła
  • Dekarz Wisła
  • Wisła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782