Główny Specjalista ds. content marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 5. 2024

2706

Obowiązki

  • współtworzenie i realizacja strategii Social Media w oparciu o cele biznesowe firmy,
  • koordynowanie, monitorowanie i optymalizacja powierzonych projektów,
  • inicjowanie nowych działań i aktywności w obszarze digital marketingu,
  • monitoring i budowanie zasięgu marki, dbanie o spójny przekaz we wszystkich kanałach komunikacji online,
  • tworzenie treści marketingowych (copywriting, grafika, materiały foto i video),
  • współpraca z agencjami interaktywnymi, kreatywnymi oraz domami mediowymi,
  • monitorowanie trendów w obszarze content i influencer marketingu, digital marketingu i social mediach oraz praktyczne stosowanie ich w swojej pracy,
  • analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w digital marketingu na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej/interaktywnej,
  • praktyczna znajomość obsługi Social Mediów (Facebook, Instagram, TikTok) i ich systemów reklamowych,
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi, rozwojem trendów w obszarze mediów społecznościowych i digital marketingu,
  • umiejętność obsługi programów graficznych oraz tworzenie grafik do wykorzystania w social mediach (Photoshop/Canva)- mile widziane,
  • lekkie pióro, umiejętności copywriterskie, znajomość zasad pisowni języka polskiego,
  • kreatywność, samodzielność i proaktywna postawa.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293