Specjalista ds. marketingu online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Phinance S.A.
13. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie komunikacji wewnętrznej na podstawie dostępnych materiałów,
  • analiza aktualnych trendów rynkowych,
  • prowadzenie i realizacja projektów marketingowych,
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, badawczymi,
  • współpraca z agencjami przy realizacji kampanii marketingowych,
  • współtworzenie landing pages do kampanii digitalowych,
  • optymalizacja konwersji, m.in. strony internetowej, kampanii e-mailowych i lejków reklamowych,
  • budowanie procesów mających na celu automatyzację pracy i sprawne raportowanie,
  • analiza działań konkurencji i śledzenie trendów w marketingu cyfrowym B2B,
  • wdrażanie rekomendacji SEO w serwisach,
  • przygotowywanie raportów dot. efektywności działań,
  • analiza biznesowa działań oraz przedstawianie dalszych rekomendacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku m.in. 3 lata,
  • praktyczna znajomość Google Ads i Google Analytics, Google Tag Manager,
  • znajomość Canva lub innych narzędzi do projektowania grafik,
  • umiejętność tworzenia jasnych, czytelnych komunikatów,
  • umiejętność analizy danych i formułowania syntetycznych wniosków,
  • bardzo dobre rozumienie obszaru e-commerce,
  • proaktywność, komunikatywność, i umiejętność współpracy w zespole,
  • kreatywność i poczucie estetyki,
  • otwartość na nowe projekty i wyzwania.
  • umiejętność obsługi CMS,
  • lekkie pióro,
  • umiejętność prowadzenia profili SM i kampanii reklamowych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w perspektywicznej branży
  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki pracy i płacy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570