SPECJALISTA/EKSPERT DS. TREŚCI I PERFORMANCE MARKETINGU (CONTENT DEVELOPMENT SPECIALIST)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1052208801

Obowiązki

  • prowadzisz kampanie efektywnościowe na stronie pkobp.pl, SEO i mediach społecznościowych,
  • odpowiadasz za kreowanie komunikacji sprzedażowo-marketingowej na stronie głównej pkobp.pl,
  • angażujesz się w tworzenie i rozwój contentu na naszej stronie, nastawionego na sprzedaż i potrzeby klientów,
  • planujesz działania długoterminowo i koordynujesz ich wdrożenie,
  • współpracujesz z agencją i wieloma zespołami, które wspierają Cię w realizacji zadań,
  • mierzysz efektywność swoich działań korzystając z analityki internetowej i wsparcia zespołu analiz,
  • optymalizujesz konwersję działaniami UX i doborem kreacji,
  • śledzisz trendy internetowe i nowe rozwiązania contentowe,
  • wspierasz zespół w tworząc treści do kampanii performance i dbasz o spójność komunikacji,
  • inicjujesz lub samodzielne prowadzisz projekty growth hackingowe w zakresie contentu,
  • obserwujesz, wyciągasz wnioski i inicjujesz zmiany.

Wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia w komunikacji online,
  • świetnie korzystasz z komputera i szybko uczysz się nowych technologii,
  • wiesz, jak mierzyć efekty swojej pracy i znasz podstawy analityki internetowej,
  • znasz zasady jakimi rządzi się pisanie treści pod cele internetowe,
  • dynamiczne cele i zmiany nie są dla Ciebie problemem,
  • lubisz pracować w zespole i wiesz, co to poczucie humoru,
  • jesteś osobą otwartą, pomysłową i komunikatywną,
  • mile widziane - znasz techniki growth hackingowe, podstawy SEO, UX i optymalizacji konwersji.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030