Specjalista ds. marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
30. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Lokalizacja: Warszawa Włochy

Zadania:

  • Realizacja strategii marketingowej i eventowej na żywo oraz koncepcji eventowych

  • Wdrażanie strategii promocji sprzedaży, koordynowanie koncepcji promocji sprzedaży

  • Odpowiedzialność za planowanie wydarzeń, promocji sprzedaży i programów lojalnościowych na poziomie regionalnym

  • Wspieranie lokalnych zespołów w przygotowaniu i realizacji wydarzeń i programów lojalnościowych, punkt kontaktowy w kwestiach zgodności

  • Odpowiedzialność za wdrażanie, realizację i raportowanie Media Planu

  • Współpraca i koordynacja projektów z projektantem graficznym i programistą Front-End

  • Ścisła współpraca z centralnym zespołem marketingu na żywo

  • Lokalnie: przygotowanie treści strony internetowej, administracja strony internetowej

  • Przygotowywanie zapotrzebowań zakupowych w SAP

  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Mile widziane wykształcenie  marketing, ekonomia

  • Doświadczenie w procesie budżetowania i planowania

  • Mile widziana znajomość rynku części zamiennych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Dobra znajomość zagadnień technicznych (SAP min. podstawowe umiejętności)

  • Otwarty umysł, nieszablonowe myślenie, gotowość do wyzwań i zmian

  • Dobre umiejętności prezentacji

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego  poziom B2/C1

  • Język rosyjski będzie dodatkowym atutem

  • Silne poczucie odpowiedzialności

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji medialnej

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na czas określony z atrakcyjnymi warunkami finansowymi i premią

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole

  • Realny wpływ na portfolio produktów

  • Otwartość na wdrażanie pomysłów

  • Samodzielność w działaniu

  • Możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Praca w trybie hybrydowym  obowiązkowe 2 dni pracy w biurze po okresie wdrożenia

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Tel. kontaktowy: 696 078 620.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864