Główny Księgowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
INFAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie księgowości rachunkowej i podatkowej spółek usługowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi

  • Kontrola, analiza, klasyfikacja kosztów oraz wprowadzanie dokumentów do programu finansowo – księgowego

  • Prowadzenie ewidencji i rejestru środków trwałych

  • Terminowe i rzetelne sporządzanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z urzędami

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości (samodzielnym zamykaniu spółek, sporządzaniu deklaracji VAT, wyliczaniu zaliczki na CIT)

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów/ekonomii

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel)

  • Samodzielność, dociekliwość, dokładność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość programów Comarch XL, Saldeo

OFERUJEMY:
  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy, kompetencji twardych i miękkich oraz praktycznej wiedzy z obszaru księgowości

  • Stałe i długofalowe zatrudnienie w rozwijającej się firmie – umowa o pracę

  • Wsparcie merytoryczne przełożonego na każdym etapie zatrudnienia

  • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782