Główna księgowa/Główny księgowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym)
  • Przygotowanie dokumentacji finansowej wymaganej w toku procesu licencyjnego zgodnie z Podręcznikiem Licencyjnym PZPN na dany sezon rozgrywkowy.
  • Kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z ustawą o rachunkowości i prawem
  • Organizacja systemu sporządzania, obiegu, kontroli dokumentów księgowych w sposób zapewniający dokumentowanie operacji gospodarczych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji dla GUS zgodnie z wymogami tego organu.
  • Sporządzanie deklaracji VAT (wraz z wysyłką plików JPK do Urzędu Skarbowego).
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Urzędem Miejskim, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędami Skarbowymi, bankami oraz GUS w celu zapewnienia prawidłowej obsługi finansowo-księgowej
  • Przygotowanie danych niezbędnych do opracowania planów finansowych i budżetów oraz kontrola ich wykonania
  • Sporządzanie kwartalnej informacji o Spółce

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa programu ENOVA
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość, zaangażowanie
  • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym (sporządzanie dokumentacji zgodnie z wytycznymi UEFA)
  • Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju
  • dobrą atmosferę
  • poznanie środowiska piłki nożnej od środka;
  • udział w szkoleniach branżowych
  • bilety na mecze z udziałem klubu

  • Praca Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448