Księgowa/Księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
MEAT-PROS Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych oraz pozostałych dokumentów księgowych (PK, DP, raporty kasowe itp.)
    • księgowanie faktur sprzedażowych

    • księgowanie list płac

    • księgowanie wyciągów bankowych

    • księgowanie rozliczeń międzyokresowych oraz środków trwałych

    • sprawdzenie i przygotowanie deklaracji i rejestrów VAT

    • uzgadnianie magazynów

    • sporządzanie sprawozdań do GUS

    • przygotowywanie i realizacja przelewów

    • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy

    • sporządzanie comiesięcznych raportów finansowych na potrzeby Zarządu

    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

    • nadzór nad bieżącym regulowaniem zobowiązań i należności Spółki

    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania czasem pracy

WYMAGANIA:
    • wykształcenie wyższe, kierunkowe

    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku księgowym

    • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości

    • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych (VAT, VAT-UE) czynne uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdania finansowego dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), w szczególności programu Excel (dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego SAGE Symfonia Finanse i Księgowość)

    • rzetelność, dokładność, terminowość, zaangażowanie w wykonywaną pracę

    • zdolności interpersonalne i komunikacyjne umiejętność pracy w zespole - nastawienie na współpracę, wsparcie merytoryczne członków zespołu

    • umiejętność radzenia sobie ze stresem

OFERUJEMY:
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym, zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia, dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy

  • praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075