Księgowa/ Księgowy
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Klient portalu
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemie księgowym;
  • przygotowanie płatności i nadzór nad ich terminowością;
  • archiwizacja dokumentów księgowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe;
  • min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów księgowych i podatkowych;
  • mile widziana znajomość programu księgowego Enova365;
  • systematyczność, dokładność.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • prywatną opiekę medyczną i program sportowy dofinansowany przez pracodawcę.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179